Maison La Tourmaline
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Dompelbad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Duiken Snorkelen Visserij Kanoën Wandelen | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Maison La Tourmaline Bouillante van 58 m² is op loopafstand van slechts 8 minuten van Jacques Cousteau's Underwater Reserve en is ideaal voor maximaal 4 gasten.
Deze 2-slaapkamer villa ligt op 500 meter wandelafstand van ilets Pigeon, evenals op een klein stukje lopen van Malendure. Dit vakantiehuis vindt u op afstand van 3 km tot de Zoo van Guadeloupe in het Parc des Mamelles.
Deze 2-badkamer accommodatie is voorzien van airconditioning en een wasmachine voor ultiem comfort van de gasten en biedt uitzicht op het strand. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.
Maison La Tourmaline beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Couché de Soleil ligt binnen 8 minuten wandelen van deze villa en biedt Caribische gerechten aan. Lacroix busstation bevindt zich binnen een paar straten van de gesitueerde in Bouillante Maison La Tourmaline en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Strandtoegang
- Tuin
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Wandelen
- Visserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- CD-speler
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Maison La Tourmaline?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Maison La Tourmaline zijn ilets Pigeon (op 6 minuten wandelafstand van de accommodatie) en Jacques Cousteau's Underwater Reserve, op 650 meter afstand. - ❓
Is er Wi-Fi in Maison La Tourmaline?
Ja, Maison La Tourmaline biedt wifi aan. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Maison La Tourmaline kun je aanbevelen?
Gasten van Maison La Tourmaline kunnen eten in Couché de Soleil restaurant, dat Caribische gerechten serveert. - ❓
Wat is de capaciteit van dit vakantiehuis?
Tot 4 personen kunnen verblijven in dit vakantiehuis. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van Maison La Tourmaline?
Gasten van Maison La Tourmaline hebben uitzicht op het strand. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Maison La Tourmaline?
Gasten die in Maison La Tourmaline verblijven, kunnen gemakkelijk Malendure en de Zoo van Guadeloupe in het Parc des Mamelles bereiken, die respectievelijk op amper 700 meter afstand van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.